Producenci
Polityka prywatności

I - Nota Prawna

Strona internetowa Fabryka zapachu jest opracowana i edytowana przez:

Mehlich&Ochman s.c.

ul. Henryka Wieniawskiego 18

41-506 Chorzów

NIP 6272751249

email: biuro@fabrykazapachu.pl

Tel: 600905985; 728388444

Hosting strony zapewnia:

shoper.pl

II- OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA

1. Przeznaczenie Strony

Strona internetowa firmy Mehlich&Ochman s.c. www.fabrykazapachu.pl w wersji normalnej i zoptymalizowanej dla korzystania za pomocą urządzeń mobilnych (zwana dalej „Strona”) służy do prowadzenia handlu elektronicznego za pośrednictwem Internetu.

Korzystanie ze Strony przed dowolną osobę, niezależnie od powodu, z jakiego ją odwiedza, konsultacje lub dokonywanie na niej zakupu (zwaną dalej „Użytkownikiem”), podlega niniejszym ogólnym warunkom korzystania (zwanym dalej „OWK”).

Zapewniamy Cię, że firma Mehlich&Ochman s.c. przestrzega restryktywnej polityki bezpieczeństwa danych osobowych. Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne i dokładamy wszelkich starań, aby poziom ten z roku na rok był coraz wyższy.

2. Dane osobowe i pliki „Cookies”

Poprzez działanie niniejszej strony internetowej www.fabrykazapachu.pl następuje zebranie dane osobowe. Zasady przetwarzania danych są opisane w Regulaminie dostępnym na Stronie. Użytkownicy są informowani o celu i zakresie przetwarzania danych osobowych w sposób określony przez prawo. Pełna informacja odnośnie plików „cookies” znajduje się w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.fabrykazapachu.pl

3. Własność intelektualna

3.1. Strona

Zawartość w całości lub częściowo, jest dozwolone wyłącznie w celach informacyjnych, na użytek prywatny, a jakiekolwiek powielanie i wykorzystanie kopii zrealizowanych w jakimkolwiek innym celu, w dowolny sposób i w dowolnej formie, jest zabronione. Zabrania się także modyfikowania Zawartości, w całości lub częściowo, a szczególnie oprogramowania, oraz używania zmodyfikowanych wersji oprogramowania w celu uzyskania nieupoważnionego dostępu do serwisu oraz uzyskania dostępu do Strony w sposób inny niż za pomocą dostępnego interfejsu.

3.2. Znaki towarowe

Mehlich&Ochman s.c. jest właścicielem logo Fabryka zapachu.

Nazwy perfum i ich producentów przedstawione w naszym sklepie są zastrzeżone znakami producentów. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych oraz porównawczych.

4. Postępowanie Użytkowników

Każdy Użytkownik ma obowiązek korzystania z Internetu w sposób odpowiedzialny, szanując prawa innych użytkowników Internetu i zachowując dobre obyczaje.

5. Dostęp do Strony i Odpowiedzialność

5.1. Dostęp do Strony i jej funkcjonowanie

Użytkownik zapewnia sobie we własnym zakresie środki informatyczne i telekomunikacyjne umożliwiające mu uzyskanie dostępu do Strony www.fabrykazapachu.pl oraz zdobycie umiejętności niezbędnych do korzystania z Internetu i uzyskania dostępu do Strony. Użytkownik ponosi koszty dostępu do sieci i sprzętu w związku z korzystaniem z Internetu i ze strony www.fabrykazapachu.pl.

Korzystanie ze Strony jest możliwe pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Użytkownik, następujących minimalnych wymagań technicznych:

System operacyjny: Windows lub Linux (konsola graficzna) lub Mac OS

Dysk twardy: 8.0 GB wolnej przestrzeni na dysku

Karta graficzna: minimum 256 MB pamięci wspierająca rozdzielczość

Sterowanie: Klawiatura, mysz komputerowa, ekran dotykowy

Łącze internetowe o przepustowości minimalnej 512 kbit/s dla pobierania informacji i 128 kbit/s dla wysyłania informacji:

Przeglądarka internetowa: Internet Explorer w wersji nie starszej niż IE8, Mozilla Firefox w wersji nie starszej niż Firefox 22, Google Chrome w wersji nie starszej niż Chrome 28; obsługująca Javascript nie starszy niż 1.5;

Rozdzielczość standardowa 1024x768 Korzystanie ze Strony jest także możliwe za pomocą urządzeń mobilnych tj. smartfonów.

5.2. Dokonywanie zakupów na Stronie

Do dokonywania zakupów na Stronie niezbędne jest posiadanie aktywnego konta Użytkownika na Stronie. Aby założyć konto Użytkownika należy wejść w zakładkę „Rejestracja” i wypełnić formularz, w tym podać imię i nazwisko, adres, email oraz określić hasło do konta.

W celu złożenia zamówienia Użytkownik zobowiązany jest dokonać: wyboru zamawianych produktów, wyboru sposobu dostawy oraz adresu dostawy i adresu, na jaki ma być wystawiona faktura (mogą to być różne adresy), wyboru sposobu płatności.

5.3. Odpowiedzialność

Użytkownik korzysta ze Strony na własną odpowiedzialność. Fabryka zapachu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę, którą mógłby ponieść Użytkownik w wyniku korzystania ze Strony.

5.4. Ograniczenie odpowiedzialności

Strona zawiera także informacje pochodzące od osób trzecich oraz linki prowadzące do innych stron internetowych. Mehlich&Ochman s.c. nie sprawdza ani dokładności umieszczanych tam informacji, ani ich treści. W związku z powyższym, Mehlich&Ochman s.c. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty wynikające z korzystania, dostępu lub niemożności korzystania z informacji od osób trzecich oraz treści innych stron internetowych.

6. Informacje ogólne

6.1. Zmiany

Mehlich&Ochman s.c. zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian i aktualizowania Ogólnych warunków korzystania bez wcześniejszego powiadamiania. W celu zapoznania się z ewentualnymi zmianami, Mehlich&Ochman s.c. zachęca Użytkownika do regularnego czytania OWK. Korzystanie ze Strony odbywa się zgodnie z OWK obowiązującymi w chwili korzystania z niej.

6.2. Integralność

Jeżeli jedno z postanowień niniejszych OWK przestanie obowiązywać wskutek zmian ustawodawczych, zmian przepisów lub orzeczenia sądu, nie ma to żadnego wpływu na ważność i przestrzeganie pozostałych postanowień OWK.

6.3. Prawo właściwe

Niniejsze OWK podlegają prawu polskiemu. WSZELKIE SPORY ZWIĄZANE Z ISTNIENIEM, WYKŁADNIĄ, WYKONANIEM LUB ROZWIĄZANIEM UMOWY ZAWARTEJ MIĘDZY MEHLICH&OCHMAN s.c. I UŻYTKOWNIKIEM, KTÓRE NIE ZOSTANĄ ROZSTRZYGNIĘTE POLUBOWNIE, BĘDĄ ROZSTRZYGANE PRZEZ WŁAŚCIWE SĄDY POWSZECHNE W POLSCE.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl